Lampa suspendată BOGOTA are trei abajururi conice realizate din benzi negre de fier dispuse una lângă alta. Nuanțele delicate sunt suspendate de suporturi metalice negru izbitoare fixate pe baza pătrată din metal negru. Becurile expuse din centrul abajururilor completează frumos designul convingător al luminii. Abajurul metalic creează, de asemenea, un joc fascinant de lumini și umbre. Lampa suspendată completează interioarele moderne și în stil industrial creând atmosfera potrivită în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Produsul necesită 3 x becuri E27 care nu sunt incluse.
Lustră de interior BOGOTA – Art. 390003, Eglo, Negru
812,43 lei
| Greutate | 4,854 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 77 × 16 × 150 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9008606220755 |





