Lampa suspendată cu LED BERNABETA are cinci pandantive cilindrice și un suport negru de tavan. În partea inferioară a fiecărui pandantiv, există un element din plastic transparent cu detalii de bule de aer, care creează un efect de iluminare distinctiv în cameră. Lampa suspendată este tușa finală perfectă pentru interioarele moderne și minimaliste, oferind o soluție unică de iluminare, fie în sufragerie, fie peste o masă lungă din sufragerie. Produsul este complet cu becuri GU10, care produc o lumină albă caldă plăcută.
Lustră de interior BERNABETA – Art. 39706, Eglo, Negru
954,78 lei
| Greutate | 5,673 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 116,5 × 9,5 × 150 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | GU10 |
| Putere bec | 5X4, 6W |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Plastic |
| EAN | 9002759397067 |






