Lampa suspendată BASILDON are trei lumini suspendate, fiecare constând din două elemente ovale din lemn pal și metal negru. Elementele ovale, suspendate de tavan pe un baldachin metalic negru, sunt dispuse unul în celălalt și creează un joc fascinant de lumini și umbre de îndată ce lumina este aprinsă. Cu amestecul său convingător de materiale din lemn și metal cu becul expus, această lampă suspendată în stil mansardă oferă iluminare modernă pentru orice spațiu. Designul neobișnuit amintește de un mobil și atrage atenția în sufragerie sau deasupra mesei din sufragerie. Produsul necesită 3 x becuri E27 care nu sunt incluse.
Lustră de interior BASILDON – Art. 43463, Eglo, Negru, maro
660,92 lei
| Greutate | 3,912 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 130 cm |
| Culoare | Maro, Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | lemn, Oțel |
| EAN | 9002759434632 |




