| Greutate | 2,505 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 × 30 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă |
| EAN | 9008606240951 |
Lustră de interior ARANGONA – Art. 390212, Eglo, Negru
813,45 lei





