Lampa suspendată ABREOSA are un abajur metalic conic în culoarea modernă gri Umbra, cu detalii negre. Acesta este combinat cu un suport de tavan din metal negru și un cablu textil negru. Cu designul său nordic, lumina suspendată simplă este tușa finală perfectă pentru interioarele moderne și îți va lumina frumos spațiul, fie în sufragerie, fie deasupra mesei din sufragerie. Produsul necesită 1 bec E27 care nu este inclus.
Lustră de interior ABREOSA – Art. 99511, Eglo, Negru, gri
213,53 lei
| Greutate | 1,036 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 × 28 cm |
| Culoare | Gri, Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X28W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759995119 |








