Lampadar de interior din metal și aluminiu, finisaj auriu mat. Difuzoare turnate cu metacrilat microimprimate. LED 18W 1150 lm 3000K.
Lampadar de interior VELAS – Art. 351126, Schuller, Auriu
1.688,94 lei
| Greutate | 3,63 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 160 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Auriu |
| Material | Aluminiu, Metal, Metacrilat |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |








