Kit de suspensie cu montaj aparent, pentru instalarea dispersoarelor din sticlă din gama BILIA. Se pot realiza diferite combinații cu condiția de a se ține cont de puterea driverului – maxim 30W. Structură din metal vopsită alb mat, driver inclus.
Kit de suspensie de interior BILIA Art. SKBS01SWH, Redo, KIT surface (driver included max.30W) IP44, Sand White
540,37 lei
81 în stoc
| Greutate | 1,07 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 22 × 15 × 8 cm |
| Culoare | Sand White |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | max. 30W |
| Clasa de protecție | 44 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681112471 |









