| Greutate | 0,022 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic |
| Culoare | Transparent |
| EAN | 7391482726377 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Instalație STARS LED – Art. 726-37, Eglo, Transparent
13,00 lei
13,00 lei
| Greutate | 0,022 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic |
| Culoare | Transparent |
| EAN | 7391482726377 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |