| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 135 × 9 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic |
| Culoare | Transparent |
| EAN | 7391482051240 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Instalație NACY LED – Art. 729-36, Eglo, Transparent
39,00 lei
39,00 lei
| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 135 × 9 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic |
| Culoare | Transparent |
| EAN | 7391482051240 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |