| Greutate | 2,056 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 57 × 2,5 × 78 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic, Oțel |
| Culoare | Alb |
| EAN | 7391482013163 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP44 |
Decorațiune NEOLED – Art. 807-03, Eglo, Alb
220,00 lei
220,00 lei
| Greutate | 2,056 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 57 × 2,5 × 78 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic, Oțel |
| Culoare | Alb |
| EAN | 7391482013163 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP44 |