| Greutate | 0,917 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 21 × 12 × 12,5 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic |
| Culoare | Rosu |
| EAN | 9008606224951 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Decorațiune MERRYVILLE LED – Art. 411253, Eglo, Roșu
250,00 lei
250,00 lei
| Greutate | 0,917 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 21 × 12 × 12,5 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic |
| Culoare | Rosu |
| EAN | 9008606224951 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |