| Greutate | 12,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 121 × 14 × 90 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Lemn, Oțel |
| Culoare | Alb |
| EAN | 7391482044075 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP44 |
Decorațiune GRANDY – Art. 650-12, Eglo, Alb
1.000,00 lei
1.000,00 lei
| Greutate | 12,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 121 × 14 × 90 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Lemn, Oțel |
| Culoare | Alb |
| EAN | 7391482044075 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP44 |