| Greutate | 0,328 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 54 × 16 × 54 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Hârtie, Oțel |
| Culoare | Alb, Rosu |
| EAN | 7391482237293 |
| Tip soclu | E14 |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Decorațiune DOT – Art. 237-29, Eglo, Alb/Roșu
78,00 lei
78,00 lei
| Greutate | 0,328 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 54 × 16 × 54 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Hârtie, Oțel |
| Culoare | Alb, Rosu |
| EAN | 7391482237293 |
| Tip soclu | E14 |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |