Aplică pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal finisată bronz, dispersor din acril alb satinat.
Aplică/Plafonieră de interior ORBIT Art. 01-1909-TRIAC, Redo, LED 55W 4000K D800, Bronze
1.495,78 lei
39 în stoc
| Greutate | 2,06 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 91 × 91 × 14 cm |
| Culoare | Bronze |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 55W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681108313 |




