Aplică pentru interior echipată cu LED-uri SMD, cu dispersie indirectă a luminii. Structură din aluminiu și metal vopsită alb mat, dispersor din acril alb satinat.
Aplică/Plafonieră de interior ORBIT Art. 01-1704-TRIAC, Redo, LED 42W 3000K D600 INDIRECT LIGHT, Sand White
1.064,46 lei
6 în stoc
| Greutate | 1,34 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 71 × 71 × 14 cm |
| Culoare | Sand White |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 44W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681108153 |





