Aplică/plafonieră orientabilă pentru interior, structură din metal și aluminiu extrudat, finisal auriu mat la exterior și negru mat la interior.
Aplică/Plafonieră de interior DELPHI Art. 01-2584, Redo, 1X50W GU10, Matt Gold
235,61 lei
171 în stoc
| Greutate | 0,44 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 22 × 21 × 15 cm |
| Culoare | MATT Gold |
| Tip soclu | GU10 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Putere bec | 1 x max. 7W |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681110804 |




