Aplică pentru interior echipată cu LED-uri SMD, cu dispersie diectă/indirectă a luminii. Corp din aluminiu turnat sub presiune, vopsit în câmp electrostatic culoare negru mat, dispersoare din acril satinat.
Aplică de interior Wapi – Art. 01-2771, LED 28W 3000K, Sand Black, 1210MM
470,07 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 2,16 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 11,5 × 7,5 × 123,5 cm |
| Culoare | Sand Black |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 3000K |
| CRI | |
| Clasa de protecție | 20 |
| Putere bec | 30W |
| Brand | Redo |




