| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 90 × 5,8 × 4 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 3000/4000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681162629 |
| Clasa de protecție | IP44 |
Aplică de interior TASK – Art. 01-4566, Redo, Alb
651,15 lei
Stoc epuizat







