Aplică pentru interior echipată cu led-uri SMD, structură din aluminiu și metal, vopsită alb mat, dispersor din silicon opal.
Aplică de interior Tangent – Art. 01-2744, LED 13W 3000K LEFT, Sand White
425,30 lei
33 în stoc
| Greutate | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 23 × 12 cm |
| Culoare | Sand White |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 3000K |
| CRI | |
| Clasa de protecție | 20 |
| Putere bec | 12W |
| Brand | Redo |





