| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 14,7 × 26 cm |
| Culoare | Auriu |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 3000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681167457 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Aplică de interior SADES – Art. 01-4641, Redo, Auriu
431,01 lei
Stoc epuizat






