| Greutate | 2,96 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 16,5 × 11,5 × 30 cm |
| Culoare | Alamă |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 3000/4000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681155140 |
| Clasa de protecție | IP44 |
Aplică de interior RIGO – Art. 01-4313, Redo, Alamă
862,27 lei
150 în stoc





