| Dimensiuni | 8 × 19 × 15 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1X10W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | Aluminiu, acrilic |
| EAN | 5903351011655 |
Aplică de interior PUZZLE W0301, Maxlight, alb
608,53 lei



















