Aplică pentru interior, structură din metal finisat auriu mat, dispersor din sticlă suflată opal.
Aplică de interior Plato – Art. 01-2725, G9 1X10W D100 NEW, Auriu
378,83 lei
45 în stoc
| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 22,5 × 32,4 cm |
| Culoare | gold |
| Tip soclu | G9 |
| Tensiune și Frecvență | 230V, 50Hz |
| Clasa de protecție | 20 |
| Putere bec | 1 x max.10W |
| Brand | Redo |







