Aplică din aluminiu și metal, finisaj negru mat. Difuzor acrilic opal. LED 37W, 1687 lm. 3000K. Dimabil.
Aplică de interior OMNIO – Art. 414265, Schuller, Negru
1.214,85 lei
| Greutate | 1,37 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 37 × 6 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Negru |
| Material | Aluminiu, Metal, acrilic |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |







