| Dimensiuni | 10 × 57 × 4 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1x18W |
| Culoare lumina | 4000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP44 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | acrilic, metal |
| EAN | 5903351006262 |
Aplică de interior LINEAR W0264, Maxlight, negru
701,35 lei






