| Dimensiuni | 9 × 17 × 8 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1X5W |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | Aluminiu |
| EAN | 5903351002509 |
Aplică de interior HUGO W0053, Maxlight, alb
339,48 lei
339,48 lei
| Dimensiuni | 9 × 17 × 8 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1X5W |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | Aluminiu |
| EAN | 5903351002509 |