| Dimensiuni | 9 × 9 × 40 cm |
|---|---|
| Culoare | Alamă |
| Tip soclu | E14 |
| Putere bec | 2X40W |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | metal |
| EAN | 5903351002882 |
Aplică de interior FLORENCE W0240, Maxlight, alamă
890,50 lei
890,50 lei
| Dimensiuni | 9 × 9 × 40 cm |
|---|---|
| Culoare | Alamă |
| Tip soclu | E14 |
| Putere bec | 2X40W |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | metal |
| EAN | 5903351002882 |