| Dimensiuni | 7 × 60 × 7 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1x75W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP54 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | acrilic, metal |
| EAN | 5903351004015 |
Aplică de interior FINGER60 W0155, Maxlight, alb
902,81 lei












