Aplică pentru interior, cu lumină indirectă, echipată cu LED-uri SMD, structură din aluminiu și metal vopsită aur mat, dispersor din silicon alb.
Aplică de interior Febe Art. 01-2824, Redo, LED 37W 4000K D600,Gold MAT
887,25 lei
14 în stoc
| Greutate | 3,45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 66 × 66 × 9 cm |
| Culoare | Gold mat |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 4000K |
| CRI | |
| Clasa de protecție | 20 |
| Brand | Redo |
| Putere bec | 37W |
| EAN | 6421681121909 |





