| Greutate | 0,59 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15,4 × 10,2 × 25 cm |
| Culoare | Alb, Negru |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K/3000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681175865 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Aplică de interior ETHOS – Art. 01-4562, Redo, Alb/Negru
1.008,69 lei
Stoc epuizat




