Aplică din aluminiu și metal cu finisaj negru mat, alb mat și auriu. Sfere cu difuzor acrilic opal. LED 10W, 1100 lm. 3000K.
Aplică de interior DUO – Art. 602610, Schuller, Negru/Alb
708,17 lei
| Greutate | 1,18 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52 × 25 × 6 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Alb, Negru |
| Material | Aluminiu, Metal, acrilic |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |





