| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 2,5 × 2,7 × 60 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 3000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681165828 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Aplică de interior CRISP – Art. 01-4689, Redo, Negru
771,01 lei
108 în stoc






