| Dimensiuni | 30 × 20 × 32 cm |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X40W |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | metal |
| EAN | 5903351001397 |
Aplică de interior CHICAGO W0195, Maxlight, crom
329,04 lei
329,04 lei
| Dimensiuni | 30 × 20 × 32 cm |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X40W |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | metal |
| EAN | 5903351001397 |