| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 12 × 34 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 2700K/3000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681175964 |
| Clasa de protecție | IP20 |
Aplică de interior BOLLA – Art. 01-4548, Redo, Negru
418,54 lei
Stoc epuizat







