Aplică pentru interior echipată cu LED-uri SMD, structură din metal vopsită în câmp electrostatic în culoare alb mat cu dispersor din acril satinat.
Aplică de interior BARRIO Art. 01-2511, Redo, LED SMD 36W IP44, 4000K, Sand White
970,15 lei
113 în stoc
| Greutate | 1,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15,5 × 7,5 × 95,5 cm |
| Culoare | Sand White |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Putere bec | 32W, 34 |
| Clasa de protecție | 44 |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681109815 |





