Aplică pentru exterior echipată cu LED-uri COB și senzor de prezență emisie luminoasă directă/indirectă cu efect de lumină “wall washer”. Corp din aluminiu turnat sub presiune vopsit în câmp electrostatic culoare maron închis, dispersoare din sticlă transparentă.
Aplică de exterior VINCE – Art. 9455, Smarter, Alamă
349,11 lei
34 în stoc
| Greutate | 0,71 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10,9 × 7,3 × 17,9 cm |
| Brand | Smarter |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Alamă |
| EAN | 6421681072331 |
| Material | Aluminiu |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP54 |







