Aplică pentru exterior echipată cu LED-uri COB, emisie luminoasă directă/indirectă cu efect de lumină “wall washer”. Corp din aluminiu turnat sub presiune vopsit în câmp electrostatic culoare gri închis, dispersoare din sticlă transparentă.
Aplică de exterior VINCE – Art. 9452, Smarter, Alamă
217,83 lei
308 în stoc
| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 8,5 × 6,7 × 13,5 cm |
| Brand | Smarter |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Alamă |
| EAN | 6421681072348 |
| Material | Aluminiu |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP54 |





