Aplică pentru exterior echipată cu POWER LED, corp din aluminiu turnat sub presiune vopsit în câmp electrostatic maro închis, lentilă din acril transparent. Driver integrat.
Aplică de exterior Ace – Art. 90417, Redo, LED SMD 3.36W IP54 3000K , Dark Brown
211,03 lei
309 în stoc
| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 8 × 5 × 11,5 cm |
| Culoare | Dark Brown |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 3, 36W |
| Tip led | |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Culoare lumina | 3000K |
| Brand | Redo |
| Clasa de protecție | 54 |
| EAN | 6421681118510 |








