| Dimensiuni | 3 × 3 × 16,6 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776084068 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot aplicat Focus T – Art. C141CL-L125-6W3K-BBS, Maytoni, Negru
253,01 lei
253,01 lei
| Dimensiuni | 3 × 3 × 16,6 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776084068 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |