| Dimensiuni | 3 × 3 × 31,6 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776086918 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot încastrat Focus T – Art. C140TRS-L300-7W3K-W, Maytoni, Alb
401,12 lei
401,12 lei
| Dimensiuni | 3 × 3 × 31,6 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776086918 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |