| Dimensiuni | 3 × 3 × 31,6 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776084358 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot încastrat Focus T – Art. C140RS-L300-7W3K-B, Maytoni, Negru
357,92 lei
357,92 lei
| Dimensiuni | 3 × 3 × 31,6 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776084358 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |