| Dimensiuni | 8,5 × 8,5 × 8,5 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 4000K |
| EAN | 4099776024460 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | da |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP65 |
Spot încastrat Zoom – Art. DL034-L12W4K-D-B, Maytoni, Negru
401,12 lei
401,12 lei
| Dimensiuni | 8,5 × 8,5 × 8,5 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 4000K |
| EAN | 4099776024460 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | da |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP65 |