| Dimensiuni | 6 × 6 × 6 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 4000K |
| EAN | 4099776024385 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | da |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP65 |
Spot încastrat Zoom – Art. DL034-01-06W4K-D-W, Maytoni, Alb
394,94 lei
394,94 lei
| Dimensiuni | 6 × 6 × 6 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 4000K |
| EAN | 4099776024385 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | da |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP65 |