| Dimensiuni | 6 × 6 × 6 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 4000K |
| EAN | 4099776024361 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP65 |
Spot încastrat Zoom – Art. DL034-01-06W4K-B, Maytoni, Negru
253,01 lei
253,01 lei
| Dimensiuni | 6 × 6 × 6 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | 4000K |
| EAN | 4099776024361 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP65 |