| Dimensiuni | 9,8 × 9,8 × 7,5 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 4000K |
| EAN | 4099776024477 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot încastrat Yin – Art. DL031-L12W4K-W, Maytoni, Alb
259,18 lei
259,18 lei
| Dimensiuni | 9,8 × 9,8 × 7,5 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 4000K |
| EAN | 4099776024477 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |