| Dimensiuni | 6,2 × 6,2 × 7 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776072713 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |
Spot încastrat Wise – Art. DL057-7W3K-W, Maytoni, Alb
215,99 lei
215,99 lei
| Dimensiuni | 6,2 × 6,2 × 7 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Culoarea luminii | 3000K |
| EAN | 4099776072713 |
| Brand | Maytoni |
| Dimmer | nu |
| Tip soclu | LED |
| Clasa de protecție | IP20 |