| Greutate | 0,367 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 20 × 40 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic, Oțel |
| Culoare | Negru |
| EAN | 7391482030788 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Decorațiune WILLY LED – Art. 860-42, Eglo, Negru
50,00 lei
50,00 lei
| Greutate | 0,367 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 20 × 40 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic, Oțel |
| Culoare | Negru |
| EAN | 7391482030788 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |