| Greutate | 0,414 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 16 × 70 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Hârtie, Oțel |
| Culoare | Alb |
| EAN | 7391482231208 |
| Tip soclu | E14 |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Decorațiune SENSY – Art. 231-20, Eglo, Alb
89,00 lei
89,00 lei
| Greutate | 0,414 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 16 × 70 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Hârtie, Oțel |
| Culoare | Alb |
| EAN | 7391482231208 |
| Tip soclu | E14 |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |