| Greutate | 8,039 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 120 × 120 × 210 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| EAN | 7391482608123 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP44 |
Brad artificial OTTAWA LED – Art. 608-12, Eglo, Alb
830,00 lei
830,00 lei
| Greutate | 8,039 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 120 × 120 × 210 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| EAN | 7391482608123 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP44 |