| Greutate | 0,467 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 6 × 36 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Oțel |
| Culoare | Alamă |
| EAN | 7391482797001 |
| Tip soclu | E14 |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Decorațiune MINI LUXE – Art. 797-00, Eglo, Alamă
78,00 lei
78,00 lei
| Greutate | 0,467 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 6 × 36 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Oțel |
| Culoare | Alamă |
| EAN | 7391482797001 |
| Tip soclu | E14 |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |